o nas

Team Development Systems

Team Development Systems sp. z o.o. skupia w swoich strukturach szereg doświadczonych specjalistów różnych branż – Energetycznej, Technologicznej i Szkoleniowej. Na bazie wieloletnich doświadczeń stworzyliśmy przedsiębiorstwo, które scala i wykorzystuje wszystkie atrybuty zapewniając najwyższej jakości obsługę naszym klientom.

Energetyka

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania zielonej energii zapewniające naszym klientom niezależność energetyczną. Oferujemy instalacje fotowoltaiczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Stale współpracujemy i obsługujemy największe przedsiębiorstwa z branży górniczej.

Dokumentacje techniczne

Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w szczególności w opracowywaniu dokumentacji projektowych na potrzeby instalacji Odnawialnych Źródeł Energii. Stale współpracujemy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego na terenie całej Polski opracowując audyty energetyczne, dokumentacje techniczne na potrzeby wymiany źródeł ciepła i przeprowadzając inwentaryzacje oświetlenia.

Środki zewnętrzne

Doświadczenie naszych ekspertów pozwala na skuteczne pozyskiwanie środków zewnętrznych zarówno ze źródeł krajowych, jak i zagranicznych. Dbamy o to, by nasi klienci nie tylko zostali w prosty sposób przeprowadzeni przez procedurę aplikacyjną otrzymując od nas dopracowaną dokumentację, ale także gwarantujemy pomoc przy późniejszym rozliczaniu środków.

Technologie

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania zwiększające wygodę i ułatwiające życie zarówno w twojej firmie, jak i życiu codziennym. Specjalizujemy się m.in. w systemach projekcji dotykowych i holograficznych.

Szkolenia

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu team building. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na zgranie zespołu, dlatego staramy się wdrożyć podobne podejście u naszych klientów. W naszej ofercie znajdą państwo m.in. szkolenie oparte na mostku kapitańskim statku kosmicznego czy Role-Playing Game prowadzone przez doświadczonych szkoleniowców.